Terug

Bezoek Mark Belgium BV op Install Day 2025

Mark Belgium BV is aanwezig op Install Day Brussel 2025

Team Mark Belgium vindt het leuk je uit te nodigen voor de Install Day in Brussel, die zal plaatsvinden op 17 oktober 2025.
Ontdek in één dag de nieuwste producten en technieken uit de installatiesector op één locatie. Met 230 exposanten en gratis toegang is Install Day hét ontmoetingspunt voor duizenden professionals.

Tijdens de Install Day zullen we onze producten, de MDX, Infra ER, Infra Aqua Design en Compact presenteren. Meer informatie over deze producten kun je hieronder vinden.

Locatie en Tijd:

  • Datum: 17 oktober 2025
  • Locatie: Brussel Gate (ex Brussel Kart Expo)
  • Stand: Hall A, nummer 22
  • Tijd: 9-19u

Het team van Mark Belgium kijkt ernaar uit je te verwelkomen op de Install Day Brussel 2025!

Maak kans op geweldige prijzen!

Maak kans op geweldige prijzen!

Kom langs op onze stand (Hall A, nummer 22) tijdens Install Day in Brussel en maak kans op een geweldige prijs! We verklappen nog niets… Maar er zit muziek in…  Mis het niet en ontdek wat we voor jou kunnen betekenen!

Laat jouw QR-code scannen en maak kans op een mooie prijs!

Mistral MDX

Mistral MDX

Duurzaam verwarmen en koelen met de Mark MISTRAL MDX

De Mistral MDX is speciaal ontwikkeld voor het energiezuinig verwarmen en koelen van grote ruimtes. De combinatie van een lucht-lucht warmtepomp (buitenunit) met een compacte luchtverwarmer/-koeler (binnenunit) zorgt voor uitstekende prestaties en een veelzijdige, energiezuinige klimaatoplossing.

Productpagina Mistral MDX 30/60
INFRA ER

INFRA ER

Duurzaam verwarmen

De Infra ER elektrische stralingsverwarmer biedt een toekomstgerichte oplossing voor het efficiënt en milieuvriendelijk verwarmen van industriële en commerciële ruimtes zonder gebruik van gas.

Of het nu gaat om het verwarmen van complete gebouwen of specifieke werkgebieden, de Infra ER levert eenvoudig en snel verwarmingscomfort. Vooral bij het plaatselijk verwarmen van werkplekken zorgt de Infra ER voor een duurzame en energiezuinige verwarmingsoplossing.

Productpagina INFRA ER
INFRA AQUA DESIGN

INFRA AQUA DESIGN

Geruisloze behaagelijke warmte met een designproduct

De Infra Aqua Design is een watergevoed aluminium stralingspaneel dat standaard voorzien is van een glaswol isolatiedeken. Deze isolatiedeken voorkomt het uitstralen van warmte naar boven. Dit paneel biedt de mogelijkheid om te verwarmen zonder verplaatsing van lucht. Tevens wordt de warmte uitsluitend verkregen op de plaats waar deze gevraagd wordt. Door de korte opwarmtijd en de lagere ruimtetemperatuur kan er een hoge energiebesparing gerealiseerd worden.

Productpagina INFRA AQUA DESIGN
COMPACT

COMPACT

Plug and play warmteterugwinunit (WTW)

Kent u onze Compact al? Deze economische en compacte uitvoering van onze Plug & Play Airstream warmteterugwinunit is voorzien van een tegenstroomwisselaar met bypass en een volledig geïntegreerde besturing.

Waar onze Airstream een custom-made en projectmatig gebouwd toestel is die uitblinkt in zijn veelzijdigheid, is de Compact alleen voorzien van de hoognodige opties. Hierdoor is deze unit een voordelig alternatief voor ventilatie van o.a. kantoren, scholen, werkplaatsen en kleedruimten.

Productpagina COMPACT
Mark Climate Technology For a Healthy Environment
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.